O školní jídelně

Naší hlavní činností je zajišťovat školní stravování pro ZŠ a MŠ Sázava

• připravujeme více než 400 obědů denně pro žáky ZŠ Sázava a cca 110 obědů pro žáčky MŠ Sázava
  • spolupracujeme se sociální službou a poskytujeme obědy seniorům
  • zajišťujeme stravování pro zaměstnance ZŠ Sázava, MÚ Sázava a širokou veřejnost
  • každý den připravujeme dopolední svačinky pro žáky ZŠ (začínáme od října 2018)
  • pro žáčky MŠ připravujeme kromě obědů také dopolední a odpolední svačinky

Ve školní jídelně si každý strávník může vybrat a objednat ze 3 různých jídel dle aktuálního jídelníčku.

Možný je také odběr jídla do jídlonosičů ve stanovenou dobu 11,00 - 11,45 hod.

V době, kdy jídelna neposkytuje školní stravování, nabízíme uspořádání různých rodinných oslav nebo společenských akcí.

Jídelna má samostatný vchod a zajistí jakékoliv pohoštění. Kapacita jídelny na podobné akce činí 112 osob.

Pokud hledáte stravování pro své zaměstnance nebo byste rádi využili jiných služeb naší jídelny, prosím neváhejte a kontaktujte nás.

Podrobnější informace Vám ochotně poskytne paní Lenka Rupprechtová - vedoucí školního stravování v Sázavě.